ציוד מכני הנדסי
מוסך הטרקטור 1-700-700-196
טוב לדעת...

 

יצירת קשר מהיר
שם:
טלפון:
מייל:
הודעה:

  אני מעוניין להצטרף למועדון הלקוחות

      ולקבל עדכונים במייל

מעמיסים טלסקופיים

 

מספר דגשים שצריך להתייחס אליהם לפני שפונים להשכיר מעמיסים טלסקופיים

מעמיסים טלסקופיים הם סוג של מלגזה עם זרוע טלסקופית נשלפת הדראולית. בגלל המבנה המיוחד של הכלי ניתן להרים את המטען בשני מישורים : אנכי ואופקי. אם הינכם מתכוונים להשכיר מעמיסים טלסקופיים, חשוב לבדוק מספר גורמים לפני הזמנת הכלי:

א. מי רשאי להפעיל מעמיסים טלסקופיים?

אדם מעל גיל 18, שבבעלותו לפחות רישיון נהיגה 1 – טרקטור או דרגה 02 – רכב פרטי. עבר השתלמות מפעילי מלגזות במשך כ- 27 שעות (19 עיוני ו- 8 מעשי) כולל הצלחה במבחני סיום הקורס. לאחר מכן נרשם ההיתר להפעלת מלגזה ברישיון הנהיגה של המפעיל.

 

ב. קיימות 2 אפשרויות להפעיל את המעמיס הטלסקופי:

  1. ניתן לשכור את המעמיס הטלסקופי עם מפעיל מיומן.
  2. במידה והלקוח מעוניין להפעיל מעמיסים טלסקופיים בעצמו, יש לדאוג למפעיל בעל רישיון למלגזה שעומד בקריטריונים שנרשמו לעיל ומיומן בהפעלת מעמיסים טלסקופיים. בגלל שמעמיסים טלסקופיים הינם ורסטיליים (רב-גוניים) בצורת העבודה שלהם, ומסוגלים לעבוד במגוון שטחים ולבצע מגוון של עבודות, הכרחי שהאדם המפעיל אותו יהיה בקיא באופן השימוש ובהוראות הבטיחות הקשורות להפעלת הכלי. כל זאת כדי להימנע מתאונות שלהן אחראי הגורם האנושי.

 

ג. בחירת הדגם המתאים בהתאם לתנאי העבודה באתר למעמיסים טלסקופיים:

כדי לחסוך בעלויות ולהמנע מכשלים בטיחותיים, חיוני לבחור את הדגם המתאים שיהיה בעל מפרט טכני ויכולות המתאימות לסוג העבודה ותנאי העבודה בשטח ולכן, הדבר הבא שיש להתחשב בו קשור לתנאי העבודה באתר וכולל את גובה העבודה, רדיוס העבודה ומשקל המטען.

גובה העבודה של מעמיסים טלסקופיים מתייחס לגובה המקסימלי (אנכית) שניתן להרים את המטען. רדיוס העבודה מתייחס למרחק המקסימלי (אופקית) מהמעמיס הטלסקופי שניתן להשיא את המטען. נתונים אלה יוכתבו באמצעות דרישות העבודה והתנאים באתר שבו מתכוונים להשתמש בציוד. בנוסף, לפני שפונים לתאם את השירות, חשוב לקבל מושג כללי של משקל המטען שצריך להרים. גבולות היציבות של מעמיסים טלסקופיים מתוארות בטבלת עומסים המצויה בתא המפעיל. הטבלה מתארת את יכולות ההרמה של הציוד (אופקית ואנכית) בהתייחס לעומס המורם. כושר ההרמה של הכלי נקבע על-פי דגם הכלי. טבלת העומסים של הכלי מראה את טווחי העבודה וכושר ההעמסה עם מייצבים קדמיים וללא מייצבים קידמיים. שימוש במייצבים קדמיים מגדיל את רדיוס העבודה וכושר ההרמה של המעמיס הטלסקופי אולם בעת השימוש במייצבים לא ניתן לנסוע עם הכלי.

בכל מקרה, ניתן להיעזר ולהתייעץ עם חברת ההשכרה על-מנת לקבוע מהו הדגם המתאים ביותר לעבודה.

 

מדוע לבחור במוסך הטרקטור להשכיר מעמיסים טלסקופים?

 

מקצועיות

כחברה המבוססת היטב בשוק בתחום זה, אנחנו מספקים ללקוחותינו מידע מקצועי על מעמיסים טלסקופיים ואביזרים נלווים. במידת הצורך אנחנו משלבים ביקור באתר העבודה כדי לוודא שהלקוח מקבל בדיוק את סוג הציוד שנחוץ עבורו.

 

תחזוקה

ברשותנו מוסך מוסמך ע"י איגוד המוסכים למתן שירות למעמיסים טלסקופיים, טרקטורים ומלגזות. המעמיסים הטלסקופיים שלנו מתוחזקים ומטופלים בצורה קפדנית באמצעות המוסך וניידות שירות הכוללים מכונאים בעלי רמה מקצועית גבוהה המגיעים מיידית לאתר העבודה. לפני כל אתר חדש, עובר הכלי תהליך בדיקה קפדני למניעת ליקויים בתקופת ההשכרה. במקרה של תקלה המחייבת החלפה של הכלי, ברשותנו 2 מובילים להובלת ציוד הנדסי המסוגלים לספק מענה מהיר ומיידי.

 

אספקה

כחברה ותיקה הפועלת בתחום, אנו גאים בעובדה שיש ברשותינו את צי מעמיסים טלסקופיים הגדול בארץ. אנו מאפשרים זמני אספקה ריאליים באמצעות מערכת תפעול הכוללת מרכז למענה והזמנות, אנשי שטח ומשאיות שלנו להובלת צמ"ה.

 

שירות ללקוח

אנו גאים ברמת השירות שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו ושואפים תמיד להשתפר ולהתחדש. אנו רואים חשיבות עליונה לקיים קשרי עבודה תקינים ומקצועיים עם לקוחותינו ולספק עבורם יחס אדיב והוגן.

אנשי השטח שלנו מקיימים קשר קבוע ורצוף עם הלקוחות וקשובים לכל בקשה או שאלה.

 

מחירים תחרותיים

אנו דואגים להעמיד לרשות לקוחותינו תמורה הולמת להשקעה בשירות שלנו. פנו אלינו לקבל הצעת מחיר.